Skříňka s keramickým umyvadlem bílá - Bruckner NEON 501.114.0
Skříňka s keramickým umyvadlem Bruckner NEON s rozměrey 50x53,8x41,5 cm v bílém provedení.
Zjistit více
| Cena s DPH / ks | 7 049 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 5 826 CZK |
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Série | NEON |
| Rozměr | 50x53,8x41,5 cm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 538 mm |
| Hloubka | 415 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Hmotnost / ks | 32.4000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913947360 |
| Záruka | 2 roky |
Tiché a plynulé zavírání
Nábytek je vybaven pojezdy zásuvek s pomalým dojezdem a systémem automatického dovření zásuvek. Již žádné hlučné dovírání.
Příslušenství k produktu




















































































































































































































































































