Spodní skříňka s dvířkami béžová – Sapho ODETTA DT200-1313
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ODETTA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 20x50x43,5 cm |
| Šířka | 200 mm |
| Výška | 500 mm |
| Hloubka | 435 mm |
| Barva | Béžová |
| Dekor | Jilm bardini |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Otevřená |
| Hmotnost / ks | 13.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913885402 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Lze vyrobit v tomto barevném provedení:
Cenová skupina A příplatek 0%
Cenová skupina B: příplatek 30%