Spodní skříňka s dvířkami L/P dub – Sapho ODETTA DT300-2222
Zjistit více
- Mechanické závěsy BLUM® a systém TIP-ON
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ODETTA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 30x50x43,5 cm |
| Šířka | 300 mm |
| Výška | 500 mm |
| Hloubka | 435 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Dvířka |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Výbava | Zpomalovací panty, Bezúchytkové otvírání |
| Hmotnost / ks | 16.3701 kg |
| EAN | 8590913940538 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Lze vyrobit v tomto barevném provedení:
Cenová skupina A příplatek 0%
Cenová skupina B: příplatek 30%
Cenová skupina C: příplatek 50%