Termostatický sprchový panel černá mat – Polysan Spirit Square 81251
Sprchový panel Polysan Spirit Square v černém matném provedení s rozměry 25×155 cm s termostatickou baterií nabízí moderní design a přesnou regulaci teploty vody.
Zjistit více
Umístění baterie: nástěnné, Termostatické: Ano
Zařazení: Sprchové sety a panely
| Cena s DPH / ks | 26 789 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 22 140 CZK |
Tento produkt je pouze na poptávku, dostupnost a cena dopravy vám bude vypočítána po odeslání nezávazné poptávky.
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Šířka | 250 mm |
| Výška | 1550 mm |
| Hloubka | 661 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Kompozit |
| Instalace | Nástěnná |
| Druh ovládání | Termostat |
| Ostatní | AntiCalc |
| Hmotnost / ks | 13.3600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729065401 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 6 let |
AntiCalc
Odolnost vůči usazování vodního kamene a snadné čištění.
Varianty tohoto produktu





































































