Termostatický sprchový panel rohový bílá – Polysan Mola 80372
Sprchový panel rohový Polysan Mola v bílém provedení s rozměry 21×130 cm s termostatickou baterií nabízí moderní design a přesnou regulaci teploty vody.
Zjistit více
Umístění baterie: nástěnné, Termostatické: Ano
Zařazení: Sprchové sety a panely
| Cena s DPH / ks | 15 695 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 12 972 CZK |
Tento produkt je pouze na poptávku, dostupnost a cena dopravy vám bude vypočítána po odeslání nezávazné poptávky.
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Šířka | 210 mm |
| Výška | 1300 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Plast |
| Instalace | Nástěnná |
| Druh ovládání | Termostat |
| Ostatní | AntiCalc |
| Hmotnost / ks | 13.3200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729053002 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 6 let |
AntiCalc
Odolnost vůči usazování vodního kamene a snadné čištění.
Varianty tohoto produktu

Ke stažení
- Dokumenty - 3D modely pro Termostatický sprchový panel rohový bílá – Polysan Mola 80372 (O2C)
- Dokumenty - Návod pro Termostatický sprchový panel rohový bílá – Polysan Mola 80372 (PDF)
- Dokumenty - Návod pro Termostatický sprchový panel rohový bílá – Polysan Mola 80372 (pdf)
- Dokumenty - Záruční list pro Termostatický sprchový panel rohový bílá – Polysan Mola 80372 (pdf)
- Technický list pro Termostatický sprchový panel rohový bílá – Polysan Mola 80372




































































