Umyvadlo 32 cm bílé – Sapho Kea KE320
Umyvadlo Sapho Kea vyrobené z litého mramoru o rozměrech 32×22 cm určeno k instalaci na desku.
Zjistit více
| Cena s DPH / ks | 1 849 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 1 529 CZK |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Rozměr | 32x22 cm |
| Šířka | 320 mm |
| Výška | 92 mm |
| Hloubka | 220 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| EAN | 8590913956515 |
| Taric | 39221000 |
| 3D model | ANO |
| Hmotnost / ks | 3.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
Litý mramor - materiál s tepelně-izolačními vlastnostmi, které oceníte při každém doteku
Používá se pro výrobu sprchových vaniček, van, umyvadel i dalších produktů. Vyrábí se ze směsi mletého vápence, sklářského písku, polyesterové pryskyřice a barviv. Výrobky z litého mramoru se vyznačují vysokou pevností, nulovým průhybem, stabilitou a elegantním designem.
Příslušenství k produktu
Ke stažení
- 3D modely pro Umyvadlo 32 cm bílé – Sapho Kea KE320 (3ds)
- 3D modely pro Umyvadlo 32 cm bílé – Sapho Kea KE320 (dwg)
- 3D modely pro Umyvadlo 32 cm bílé – Sapho Kea KE320 (dxf)
- Návody pro Umyvadlo 32 cm bílé – Sapho Kea KE320 (pdf)
- Technický list pro Umyvadlo 32 cm bílé – Sapho Kea KE320
- Údržba pro Umyvadlo 32 cm bílé – Sapho Kea KE320 (pdf)








































































































































































































































































































