Umyvadlová skříňka bílá - Bruckner NEON 500.111.0
| Cena s DPH / ks | 4 480 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 3 702 CZK |
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Série | NEON |
| Rozměr | 42x71x34,8 cm |
| Šířka | 420 mm |
| Výška | 710 mm |
| Hloubka | 348 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Dvířka |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Výbava | Zpomalovací panty |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 15.0000 kg |
| EAN | 8590913922671 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Směr otevírání - univerzální
Instalace je možná s levým nebo pravým otevíráním dveří.
Zpomalovací panty
Nábytek je vybaven mechanismem zpomalovacích pantů u dvířek. Dvířka stačí jen lehce postrčit a ona se již sama dovřou.
Příslušenství k produktu















































































































































































































































































