Umyvadlová skříňka bílá - Bruckner NEON 500.115.0
| Cena s DPH / ks | 5 976 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 4 939 CZK |
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Série | NEON |
| Rozměr | 76,5x45,3x34,8 cm |
| Šířka | 765 mm |
| Výška | 453 mm |
| Hloubka | 348 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 19.5500 kg |
| EAN | 8590913947339 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Tiché a plynulé zavírání
Nábytek je vybaven pojezdy zásuvek s pomalým dojezdem a systémem automatického dovření zásuvek. Již žádné hlučné dovírání.
Příslušenství k produktu












































































































































































































































































