Vanová nástěnná páková baterie zlato/bílá – Sapho KIRKÉ WHITE KI10BZ
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KIRKÉ WHITE |
| Záruka | 6 let |
| Šířka | 210 mm |
| Výška | 130 mm |
| Hloubka | 179 mm |
| Barva | Zlato |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový s aretací |
| Průměr kartuše | 42 mm |
| EAN | 8590913844942 |
| Taric | 84818011 |
| Hmotnost / ks | 2.4900 kg |
| Balení | 1 ks |
Vodovodní baterie KIRKÉ WHITE s bílou keramickou páčkou se svým designem řadí mezi baterie, které zazáří v koupelně zařízené v retro stylu. Oproti kohoutkovým retro bateriím poskytují výhodu v pákovém ovládání. Proto je mnohem snadnější nastavit teplotu i průtok vody. Také mají mnoho „tváří“ ve smyslu barevného provedení. V naší nabídce je naleznete v chromu, bronzu a zlatě.
Příslušenství k produktu

Ke stažení
- Návody pro Vanová nástěnná páková baterie zlato/bílá – Sapho KIRKÉ WHITE KI10BZ (PDF)
- Technický list pro Vanová nástěnná páková baterie zlato/bílá – Sapho KIRKÉ WHITE KI10BZ
- Údržba pro Vanová nástěnná páková baterie zlato/bílá – Sapho KIRKÉ WHITE KI10BZ (pdf)
- Záruční list pro Vanová nástěnná páková baterie zlato/bílá – Sapho KIRKÉ WHITE KI10BZ (pdf)




























































































































































































































































































