Vysoká skříňka bílá L/P - SAPHO THEIA TH400-3030
- V horní i dolní části 2 skleněné police
- Standardně dodáváno s úchytkami CT320, rozteč uchycení 320 mm
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | THEIA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 40x140x20 cm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 1400 mm |
| Hloubka | 200 mm |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Dvířka |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Výbava | Zpomalovací panty |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Hmotnost / ks | 17.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913836176 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Lze vyrobit v tomto barevném provedení:
Korpus skříněk: Cenová skupina A, B, C
Zásuvky a dvířka: Cenová skupina C
Cenová skupina A příplatek 0%
Cenová skupina B: příplatek 30%
Cenová skupina C: příplatek 50%