Vysoká skříňka dub L/P - SAPHO NIRONA NR350-1515
- Uvnitř 4 výškově nastavitelné skleněné police
- Možnost instalace látkového prádelního koše do spodní části
Nábytek je dodáván ve smontovaném stavu, připraven k okamžité instalaci.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | NIRONA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 35x140x30 cm |
| Šířka | 350 mm |
| Výška | 1400 mm |
| Hloubka | 300 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Sherwood |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Dvířka |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Výbava | Koš na prádlo: doplňková výbava, Zpomalovací panty |
| Hmotnost / ks | 31.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913868894 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Korpus a zásuvky lze vyrobit v tomto barevném provedení:
Cenová skupina A příplatek 0%
Cenová skupina B příplatek 30%
Cenová skupina C: příplatek 50%