M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Obdelníkové vaničky

Sprchové vaničky námi dodávané mají tu přednost, že jsou vyrobeny z kvalitních materiálů od zákazníky ověřených výrobců. Našimi dodavateli sprchových vaniček a potažmo i sprchových koutů jsou firmy JIKA, LAUFEN, RIHO, ROLTECHNIK a RAVAK. Nabízíme množství sprchových vaniček skladem a skvělý servis. Obdélníkové vaničky nabízejí ještě více prostorového využití v koupelně.

Využití obdélníkových sprchových vaniček

Pokud máte v koupelně jednu stěnu třeba pouze 80 cm a nechcete si pořizovat sprchový kout o rozměrech 80x80cm a pokud to dispozice koupelny jen trochu umožňují, nabízíme obdélníkovou sprchovou vaničku, která má jednu stranu daných 80 cm, ale pravoúhlá strana je např. 100 cm. Tím lze opravdu maximálně využít prostor a vy získáte opravdu prostorný sprchový kout. Na našich prodejnách a pobočkách vám s jeho výběrem rádi poradíme. Kontaktujte nás. K těmto obdélníkovým vaničkám vám doporučíme ten správný sprchový kout.

Nabízíme obdélníkové vaničky akrylátové, z litého mramoru a keramické. Jedny z nejprodávanějších jsou nízké sprchové vaničky z litého mramoru. V koupelně se stávají opravdu designovým kouskem. Téměř splynou s podlahou a s celkovým stylem koupelny. U nás naleznete i nízké sprchové vaničky zdobené přímo od výrobců různými prolisy či obrazy.

Obdélníkové sprchové vaničky lze objednat i s protiskluzovou úpravou. Doporučujeme ji rodinám s malými dětmi a seniorům.

Příslušenství k obdélníkovým sprchovým vaničkám

Ke sprchovým vaničkám vám doporučíme vhodný sprchový kout od stejného výrobce. Na našich prodejnách a pobočkách naleznete i další doplňující sortiment jako jsou např.podomítkové termostatické sprchové bateriesprchové masážní panelysprchové sety, různé koupelnové doplňky do sprchových koutů nebo sprchové sedátka. Díky všem těmto pomocníkům se stane sprchování opravdu příjemným prožitkem.

Zobrazit další informace »
ico small menu
    Umíme to bez prodejny