M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Umývátka

Nemáte dostatek prostoru pro umyvadlo standardních velikostí? Malá praktická umývátka poslouží všude tam, kde je málo prostoru pro umyvadla standardní velikosti. Možnosti jejich použití jsou široké. Lze je využít v technické místnosti, malé wc místnosti, prádelně ale i malé koupelně. U nás naleznete umývátka klasická i s moderními geometrickými tvary.

+ Výrobci a parametry
Seřadit dle:
VzestupněSestupně Ceny
VzestupněSestupně Názvu
 -
AKCE -15%
Doprava zdarma

I do nejmenších prostor. Širokému koupelnovému konceptu Chrome umožňuje vstoupit i do nejmenších místností. Lze samostatně...
Výrobce: Ravak
 -
AKCE -15%
Doprava zdarma

I do nejmenších prostor. Širokému koupelnovému konceptu Chrome umožňuje vstoupit i do nejmenších místností. Lze samostatně...
Výrobce: Ravak
 -
AKCE -15%
Doprava zdarma

Účelné a krásné. Nejlépe se uplatní v toaletních místnostech a v ultra malých koupelnách, kde může být umístěno i do rohu.
Výrobce: Ravak
 -
AKCE -15%
keramické umývátko v délce 40 cm, levou nebo pravou variantu určuje umístění baterie - otočením výrobku o 180°
Výrobce: Ravak

Umývátko – praktické i elegantní řešení pro malé koupelny a toalety

Velmi praktické řešení zejména do malých koupelen představuje umývátko s umyvadlovou skříňkou. Ta poskytne úložný prostor, který je v malých koupelnách více než žádoucí. Koupelnová skříňka může zkrášlit prostor koupelny, zvolit lze například v současnosti velmi oblíbený dekor dřeva, ale také bílou, černou či jinou barvu a povrchové provedení lesk nebo mat.

Jednoduché umývátko se stylovou baterií může být designovým skvostem koupelny? Někteří výrobci navrhují umývátka ve spolupráci s předními designéry, umývátko má pak zajímavé geometrické tvary a je odrazem aktuálních koupelnových trendů.  Někdy je umývátko součástí ucelené koupelnové kolekce a dá se k němu pořídit také vana ve stejném designu, sanitární keramika a další příslušenství a doplňky. Umývátko je také někdy speciálně navrženo tak, aby bylo situováno nad vanou. Pak zabere v koupelně méně místa a má poměrně velkorysou odkládací plochu. Umývátko také může být opatřeno speciální povrchovou úpravou, která zamezuje usazování nečistot.

Rádi vám k umývátku doporučíme také vhodnou baterii. Pokud zařizujete celou koupelnu, tak také samozřejmě sprchový kout, vanu, WC, koupelnový nábytek a další příslušenství. Spoustu inspirace najdete na malé koupelny a panelákové koupelny.