Řekni mi zrcadlo…

Zrcadlo je nepostradatelné především pro dámy, ale ani muži se už se bez něj v dnešní době neobejdou. Zrcadlo se tak stává funkčním a praktickým pomocníkem pro celou rodinu. Zrcadlo by ale mělo zastávat i funkci estetickou a stát se okrasným a designovým prvkem místností, v nichž je umístěno. Jeho výběru bychom proto měli věnovat dostatek času.

Nabízíme vám velmi širokou nabídku zrcadel především do koupelny. Kulatá, hranatá, vysoká, široká. Při výběru zrcadla bychom měli klást důraz především na jeho velikost. Pokud si kvůli nedostatku prostoru nemůžeme do koupelny pořídit zrcadlo pro celou postavu, což by bylo nejlepší, vybereme si alespoň tak velké, abychom v něm viděli nejen celý obličej, ale i účes a dekolt. Některá zrcadla jsou nabízena se zvětšovací lupou umístěnou většinou v rohu zrcadla, která dobře poslouží při odličování či čištění pleti.

zrcadlo s osvětlením

Zrcadlo můžeme buď jednoduše na zeď nalepit, nebo zavěsit. Součástí zrcadla na zavěšení je většinou větší či menší odkládací polička. Praktičtější jsou ale zrcadlové skříňky, ve kterých bývají ukryty poličky a zásuvky na spoustu drobností, většinou také osvětlení a elektrická zásuvka pro použití fénu nebo holicího strojku. Taková zrcadlová skříňka bývá často součástí celého koupelnového nábytkového setu. Zrcadlo pak odpovídá designu celé sestavy.

U zrcadla nesmí v žádném případě chybět osvětlení. To je buď součástí zrcadla (za zrcadlem nebo vně zrcadla je ukryt spínač) nebo si k vybranému zrcadlu dokoupíme osvětlení zvlášť. Toto řešení poskytuje více možností výběru a osvětlení si můžeme přesně doladit podle stylu koupelny. Zrcadlo navíc plní v koupelně ještě jednu funkci. Opticky místnost prosvětlí a zvětší.

nástěnné zrcadlo

M.B.KERAMIKA doporučuje pro malé i velké koupelny „oboustranné zrcadlo“, kdy z jedné strany je zrcadlo pro celou postavu a po otočení jsou k dispozici praktické poličky.

vysoká skříňka se zrcadlem

Prohlédněte si naši nabídku zrcadel i jiných produktů do koupelny či koupelnové obklady a dlažby.