M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Reference

Respektujeme soukromí našich zákazníků, proto nikdy nezveřejňujeme fotografie jejich realizací bez předchozího souhlasu.  Z tohoto důvodu zde také nenajdete rodinné domy, byty a další soukromé prostory.

2018

  • Autosalon, Orlová-Poluba (EC1 Barbican 60 × 120 cm, Chalet)

2017

2016

Starší

  • Polyfunkční dům, Brno Hlinky (Vogue - Vetro - skleněné obklady)
  • Městský úřad Jičín (Musis - Meteor)
  • Univerzitní kampus, Brno Bohunice - I.Etapa (materiál - Color One, Taurus)
  • Wellnes centrum Hotel Santon, Brno (Color One, Taurus)
  • Justiční Palác, Brno (Color One, Taurus)
  • Česká pošta, Brno, Heršpická 
  • Okresní soud Znojmo (Supergres - série Ambienti)
  • Spa a Wellnes Hotel Francis, Františkovy Lázně (Supergres - You, Arké;  Armonie - Nettuno, Saturno; Rako - Shikoku)
  • Veterinární a farmaceutická univerzita Brno (Labicer - Granity, Vogue - Interni)
  • Továrna Flextronic, Brno (dlažba Marazzi)
  • Hotel Happy Star, Hnanice u Znojma (dlažba Marazzi, pokoje Rako)

 

Několik recenzí od našich zákazníků:

Richard K. z Brna [Recenze Google]

"Dali jsme na doporučení kamaráda. Tvrdil, že jsou dobří a určitě zde pořídíme. Musím říct, že měl pravdu. Setkali jsme se zde s osobním a profesionálním přístupem a hlavně s ochotou, která se dnes jen tak nevidí. To i v případě jedné reklamace, kvůli výrobní vadě."

 

Petr H. z Uherského Hradiště [Recenze Google]

"Komplet nová koupelna! Do Brna jsme si udělali výlet z UH. Během dvou návštěv jsme společně s panem Pospíšilem a paní Němčekovou vybrali vše, co naše koupelna potřebovala - navíc i nějakou dlažbu do haly a špíže :) Chválím komunikaci a ochotu řešit i drobné detaily. Na začátku jsme neměli příliš představu co chceme (hlavně kvůli dnešní velmi široké nabídce), ale nakonec jsme přesně věděli, co máme :) Určitě doporučuji! PS: Díky za výbornou kávu a čaj! :) (y)"

 

Martina B. ze Svitav [Recenze Google]

"Velice příjemná paní prodavačka která dokáže poradit . Byli jsme tu už po několikáté a vždy jsme byli naprosto spokojeni. Slušný výběr a přiměřené ceny."

 

Jan H. ze Svitav [Recenze Google]

"100% spokojenost !!! , mohu doporučit všem, kteří vyžadují kvalitní odborné poradenství a osobní přístup při realizaci a výběru obkladů a sanitární techniky s možností okamžité vizualizace přímo v prodejně."

 

Pavlína D. z prostějova [Recenze Google]

"Vysvětlili mi rozdíly mezi variantami a navrhli nejlepší volbu. Velký výběr, dobré ceny. Doporučuji!"

 

Filip L. z Prostějova [Recenze Google]

"Společnost M.B.Keramiku mohu vřele doporučit. Oceňuji lidský přístup, profesionalitu nabídky a trpělivost se zákazníkem."

 

Petra S. z Přerova [Recenze Google]

"Velký výběr, kvalita, rozumná cena a zejména oceňuji profesionální přístup slečny, která mě obsluhovala. Jsem se svojí novou koupelnou velmi spokojena a budu se těšit na další nákup"

 

Jarmila J. z Brna [Recenze Firmy.cz]

"Ve firmě M.B.Keramika jsem si vybrala 2 cm dlažbu a řešila jsem technický problém s pokládkou na nestandartní povrch, pan Pospíšil projevil velkou ochotu mi dobře poradit, děkuji za pomoc! Tuto firmu rozhodně doporučuji, nejen pro velký výběr dlažby, ale také kvůli vysoké profesionalitě prodávajících!"

 

Lucie M. z Brna [Recenze Firmy.cz]

"Už v minulosti pri realizácii kúpeľne -veľká spokojnosť. Som rada, že to stále aj po rokoch funguje perfektne- ochota poradiť, prehľad o tom čo momentálne trh ponuka, ale aj znalosť materiálov a ich výhod či obmedzení. Perfektné!"

ico small menu