M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Luxusní obklady a dlažby Valentino

Chcete dát ve své luxusní koupelně najevo, že máte vytříbený styl a nespokojíte se s málem? Pak potřebujete něco zcela speciálního, jako je „královská“ značka Valentino. Většina lidí si ji spojí s luxusním oblečneím, ale dnes už se tato značka nezabývá pouze módou, ale také interiérovým designem. Jednotlivé kolekce obkladů a dlažeb charakterizují decentní barvy, jemné geometrické tvary, nebo tapetové vzory jako z dob francouzských králů. Vyberte si luxusní obklady a dlažby z řady formátů – od 30×30 cm, přes 30×60 a 80×80 cm až po velké formáty v rozměru 60×120 cm.

Luxusní koupelny Valentino jsou jednoduché a elegantní i honosné a noblesní. A tak není překvapením, že se na poli interiérového designu staly hotovými klenoty, jejichž kouzlu podlehly i světoznámé hvězdy. Tady vám pro inspiraci přinášíme jen výběr z několika luxusních obkladů a dlažeb od Valentina. Pro naše zákazníky jsme již vytvořili několik speciálních koupelen této věhlasné značky. V případě vašeho zájmu vám rádi představíme kompletní nabídku.


Dotaz na designové produkty

Pokud máte jakékoliv dotazy či požadavky, neváhejte nás kontaktovat!
Zavolejte, jsme Vám kdykoli k dispozici!Rád Vám poradím
Zavolejte, jsme Vám kdykoli k dispozici!
+420 777 746 852
mbkeramika@mbkeramika.cz
Nezávazně poptat
Podrobné informaceLuxusní obklady a dlažba VALENTINO Urban - Originální obklad ve formě mozaiky VALENTINO UrbanLuxusní obklady a dlažba VALENTINO Urban - Originální obklad ve formě mozaiky VALENTINO Urban

Litujeme, ale obklady a dlažba série Urban se již nevyrábí. Rádi pro vás nalezneme alternativu.

Satin - elegance pro vaši koupelnu

Luxusní koupelna s nepopiratelnou noblesou a hebkými tóny jako samet. To je kolekce luxusních obkladů a dlažeb Satin. Zamilují si ji milovníci neobyčejné elegance, kteří upřednostňují klasický obdélníkový tvar obkladů a geometrickou dokonalost. Pro oživení prostoru je možné použít 3D dekor se vzhledem vlnek. Na své si ale přijdou i příznivci tradičních povrchů, kterým se budou líbit obklady ve tvaru tradičních „cihliček.“ Luxusní obklady a dlažby má značka Valentino pro vás v pěti jemných barvách – bílé, barvě slonové kosti, béžové, šedé a modré.

Urban - modernost a stylovost

Hledáte minimalistické, ale přitom velmi stylové luxusní obklady a dlažby? Tím pravým řešením pro vás bude kolekce Urban v imitaci cementu a betonu, jejíž městská krása vynikne nejen v koupelně. Její součástí jsou dekory v podobě originálních jemných vlnek a kamínků. Velkou výhodou této kolekce je to, že ji lze efektně navzájem kombinovat. Vybírejte z 2D nebo 3D povrchů a několika rozměrů – od 30x60cm až po velké formáty 60x120, které opticky zvětšují místnosti. Vytvořte dokonalou luxusní koupelnu s luxusními obklady a dlažbami Urban, které jsou vytvořeny v pěti barvách – bílé, pískové, zemité, šedé a černé.

Nadchly vás luxusní obklady a dlažby Valentino?

Vytvořte si z nich luxusní koupelnu a dejte tak najevo, že vždy volíte jen to nejlepší. Tato prestižní návrhářská dílna nabízí i luxusní koupelnu v imitaci mramoru a mnoha dalších provedeních. Pokud hledáte něco zdobnějšího, jistě vás osloví luxusní obklady a dlažby Versace. Několik krásných kolekcí luxusních obkladů a dlažeb najdete i zde.

 

Pomůžeme vám s řešením, ozvěte se nám.

Volejte +420 777 746 852

Zanechte nám vzkaz

Nebo nám napište na mbkeramika@mbkeramika.cz

ico small menu