APOLLO dvojháček, chrom
| Cena s DPH / ks | 220 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 182 CZK |
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | APOLLO |
| Rozměr | 85x35x60 mm |
| Šířka | 85 mm |
| Výška | 35 mm |
| Hloubka | 60 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Slitina |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Dvojháček |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.1700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913837371 |
| Taric | 83025000 |
| Záruka | 2 roky |
Série APOLLO zaujme moderním vzhledem i zajímavou cenou. Sklenička, mýdelník, nádobka dávkovače mýdla a WC štětky jsou z mléčného skla.
Varianty tohoto produktu
















































































































































































































































































