COLORADO dvojháček, chrom
| Cena s DPH / ks | 336 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 278 CZK |
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | COLORADO |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 65x42x61 mm |
| Šířka | 65 mm |
| Výška | 42 mm |
| Hloubka | 61 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Slitina |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Dvojháček |
| Instalace | Lepení, Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.1630 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341281598 |
| Taric | 83025000 |
| Záruka | 10 let |
Vrtání nebo lepení
Při instalaci lze volit mezi variantou vrtaného spoje nebo nalepením na obklady.
Malý hranatý úchyt na stěnu a štíhlé hranaté profily charakterizují sérii COLORADO. Doplňky lze na stěnu přivrtat nebo nalepit.
Varianty tohoto produktu


















































































































































































































































































