777 746 852Linka
Bezdotykový dávkovač mýdla 500ml, bílá
Varianty tohoto produktu (celkem 2):340 Kč
Bezdotykový dávkovač 500ml, bílá | 1 095 CZK
Dávkovač nástěnný 350ml, chrom | skladem u dodavatele (>10 ks)
skladem u dodavatele (>10 ks)
Výrobce: AqualineBarva: bíláŠířka: 110 mmDélka: 110 mmVýška: 225 mmHloubka: 105 mmRozměr: 11 x 11 cmHmotnost: 0.65 kg/ksMateriál: Plast Tvar: hranaté Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>10 ks)
do týdne
-8 % 1 190 CZK
| Cena s DPH / ks | 1 095 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 905 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 110x225x105 mm |
| Šířka | 110 mm |
| Výška | 225 mm |
| Hloubka | 105 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Vrtání |
| Objem dávkovače | 500 ml |
| Výbava | Bezdotykové ovládání |
| Hmotnost / ks | 0.6500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913934100 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu

AKCE -8 %
Dávkovač mýdla nástěnný 350ml, chrom
9 x 9PlasthranatéAqualinechrom
























































































































































































































































































