777 746 852Linka
Dávkovač mýdla nástěnný 350ml, chrom
Varianty tohoto produktu (celkem 6):460 Kč350ml | 423 KčBezdotykový dávkovač 500ml, bílá | 1 095 KčMARPLAST dávkovač tekutého 170ml | 855 KčMARPLAST dávkovač tekutého 250ml | 925 Kč
Dávkovač nástěnný 350ml, chrom | 340 CZK
300ml | skladem u dodavatele (>10 ks)
skladem u dodavatele (1 ks)
skladem u dodavatele (>100 ks)
skladem u dodavatele (>10 ks)
skladem u dodavatele (6 ks)
skladem u dodavatele (>10 ks)
Výrobce: AqualineBarva: chromŠířka: 90 mmDélka: 90 mmVýška: 198 mmHloubka: 85 mmRozměr: 9 x 9 cmHmotnost: 0.249 kg/ksMateriál: Plast Tvar: hranaté Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>10 ks)
do týdne
-8 % 369 CZK
| Cena s DPH / ks | 340 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 281 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 90x198x85 mm |
| Šířka | 90 mm |
| Výška | 198 mm |
| Hloubka | 85 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Vrtání |
| Objem dávkovače | 350 ml |
| Hmotnost / ks | 0.2490 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913864339 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu

AKCE -8 %
Bezdotykový dávkovač mýdla 500ml, bílá
11 x 11PlasthranatéAqualinebílá

AKCE -8 %
Dávkovač mýdla nástěnný 300ml, chrom
6,5 x 6,6PlasthranatéAqualinechrom

AKCE -8 %
Dávkovač mýdla nástěnný 350ml, chrom
6,3 x 6,3PlastkruhovéAqualinechrom

MARPLAST dávkovač tekutého mýdla 170ml, chrom
5 x 5PlasthranatéMARPLASTchrom

MARPLAST dávkovač tekutého mýdla 250ml, chrom
5 x 5PlasthranatéMARPLASTchrom





























































































































































































































































































