777 746 852Linka
MARPLAST dávkovač tekutého mýdla 170ml, chrom
Varianty tohoto produktu (celkem 4):925 KčDávkovač nástěnný 300ml | 460 KčDávkovač nástěnný 350ml | 340 Kč
MARPLAST dávkovač tekutého 170ml | 855 CZK
250ml | skladem u dodavatele (>10 ks)
skladem u dodavatele (>10 ks)
skladem u dodavatele (1 ks)
skladem u dodavatele (>10 ks)
Výrobce: MARPLASTBarva: chromŠířka: 50 mmDélka: 50 mmVýška: 150 mmHloubka: 70 mmRozměr: 5 x 5 cmHmotnost: 0.22 kg/ksMateriál: Plast Tvar: hranaté Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>10 ks)
do týdne
| Cena s DPH / ks | 855 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 707 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | MARPLAST |
|---|---|
| Rozměr | 50x150x70 mm |
| Šířka | 50 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hloubka | 70 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Vrtání |
| Objem dávkovače | 170 ml |
| Hmotnost / ks | 0.2200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8020090003790 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu

AKCE -8 %
Dávkovač mýdla nástěnný 300ml, chrom
6,5 x 6,6PlasthranatéAqualinechrom

AKCE -8 %
Dávkovač mýdla nástěnný 350ml, chrom
9 x 9PlasthranatéAqualinechrom

MARPLAST dávkovač tekutého mýdla 250ml, chrom
5 x 5PlasthranatéMARPLASTchrom






















































































































































































































































































