777 746 852Linka
Dávkovač mýdla nástěnný, 350ml, bílá
Varianty tohoto produktu (celkem 5):2 365 KčMARPLAST dávkovač tekutého 170ml | 695 KčMARPLAST dávkovač tekutého 250ml | 755 KčMARPLAST dávkovač tekutého 800ml | 985 Kč
Dávkovač nástěnný, 350ml, bílá | 257 CZK
Bezdotykový dávkovač tekutého 650ml, nerez mat | skladem u dodavatele (>10 ks)
skladem u dodavatele (>10 ks)
na objednávku
skladem u dodavatele (3 ks)
na objednávku
Výrobce: AqualineBarva: bíláŠířka: 90 mmDélka: 90 mmVýška: 198 mmHloubka: 85 mmRozměr: 9 x 9 cmHmotnost: 0.249 kg/ksMateriál: Plast Tvar: hranaté Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>10 ks)
do týdne
-8 % 279 CZK
| Cena s DPH / ks | 257 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 213 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 90x198x85 mm |
| Šířka | 90 mm |
| Výška | 198 mm |
| Hloubka | 85 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Vrtání |
| Objem dávkovače | 350 ml |
| Hmotnost / ks | 0.2490 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913864322 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu

MARPLAST dávkovač tekutého mýdla 250ml, bílá
5 x 5PlasthranatéMARPLASTbílá

MARPLAST dávkovač tekutého mýdla 800ml, bílá
10 x 10PlasthranatéMARPLASTbílá































































































































































































































































































