777 746 852Linka
MARPLAST dávkovač tekutého mýdla 250ml, bílá
Varianty tohoto produktu (celkem 5):695 Kč800ml | 985 KčDávkovač nástěnný 350ml | 358 KčDávkovač nástěnný, 350ml | 257 Kč
MARPLAST dávkovač tekutého 250ml | 755 CZK
170ml | skladem u dodavatele (3 ks)
na objednávku
na objednávku
skladem u dodavatele (>100 ks)
skladem u dodavatele (>10 ks)
Výrobce: MARPLASTBarva: bíláŠířka: 50 mmDélka: 50 mmVýška: 180 mmHloubka: 75 mmRozměr: 5 x 5 cmHmotnost: 0.26 kg/ksMateriál: Plast Tvar: hranaté Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (3 ks)
do týdne
| Cena s DPH / ks | 755 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 624 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | MARPLAST |
|---|---|
| Rozměr | 50x180x75 mm |
| Šířka | 50 mm |
| Výška | 180 mm |
| Hloubka | 75 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Vrtání |
| Objem dávkovače | 250 ml |
| Hmotnost / ks | 0.2600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8020090018527 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu

AKCE -8 %
Dávkovač mýdla nástěnný 350ml, bílá
6,3 x 6,3PlastkruhovéAqualinebílá

AKCE -8 %
Dávkovač mýdla nástěnný, 350ml, bílá
9 x 9PlasthranatéAqualinebílá

MARPLAST dávkovač tekutého mýdla 800ml, bílá
10 x 10PlasthranatéMARPLASTbílá




























































































































































































































































































