777 746 852Linka
EMIKO dávkovač mýdla nástěnný 1000 ml, bílá
Varianty tohoto produktu (celkem 6):2 365 KčDávkovač 300ml, chrom | 460 KčMARPLAST tekutého 170ml | 695 KčMARPLAST tekutého 250ml | 755 KčMARPLAST tekutého 800ml | 985 Kč
EMIKO dávkovač nástěnný 1000 ml, bílá |
Bezdotykový tekutého 650ml, nerez mat | nedostupné
skladem u dodavatele (>10 ks)
skladem u dodavatele (1 ks)
na objednávku
skladem u dodavatele (3 ks)
na objednávku
Výrobce: AqualineBarva: bíláSérie: EMIKOŠířka: 115 mmDélka: 115 mmVýška: 245 mmHloubka: 110 mmRozměr: 11,5 x 11,5 cmHmotnost: 0.61 kg/ksMateriál: Plast Tvar: hranaté Záruka: 24 měsíců
nedostupné
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
- Okénko pro kontrolu objemu mýdla
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | EMIKO |
| Rozměr | 115x245x110 mm |
| Šířka | 115 mm |
| Výška | 245 mm |
| Hloubka | 110 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Vrtání |
| Objem dávkovače | 1000 ml |
| Hmotnost / ks | 0.6100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913808029 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu

AKCE -8 %
Dávkovač mýdla nástěnný 300ml, chrom
6,5 x 6,6PlasthranatéAqualinechrom

MARPLAST dávkovač tekutého mýdla 250ml, bílá
5 x 5PlasthranatéMARPLASTbílá

MARPLAST dávkovač tekutého mýdla 800ml, bílá
10 x 10PlasthranatéMARPLASTbílá




























































































































































































































































































