FIXET WC sedátko, bílá
| Cena s DPH / ks | 391 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 324 CZK |
- gumové dosedy pro vyšší stabilitu
- pomocí stavitelných úchytů se snadno přizpůsobí různým typům mís
- panty jsou opatřeny gumovou podložkou = vyšší přilnavost k WC míse
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 36x45,5 cm |
| Šířka | 360 mm |
| Hloubka | 455 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Polypropylen |
| Tvar | Oblé |
| Hmotnost / ks | 1.3300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913851063 |
| Taric | 39222000 |
| Záruka | 2 roky |
Polypropylen
Vyniká vysokou rázovou houževnatostí, je lehký, stabilní a s vysokou odolností. Je odolný teplotám do 100 °C a běžným prostředkům používaným v domácnosti, včetně organických kyselin, bělících prostředků na bázi chloru, alkoholu a olejů.
Varianty tohoto produktu

Příslušenství k produktu



























































































































































































































































































