777 746 852Linka
WC kombi, dvojtlačítko 4,5/6l, zadní odpad, bílá
Výrobce: CREAVITBarva: bíláŠířka: 370 mmHloubka: 610 mmRozměr: 37 x 61 cmHmotnost: 19.6 kg/ksMateriál: Keramika Tvar: klasik Záruka: 24 měsíců
Číslo zboží: 51976, 8590913951275, TP3306
Upevnění: stojící, Typ splachování: standardní okruh
Zařazení: Klozety
Upevnění: stojící, Typ splachování: standardní okruh
Zařazení: Klozety
skladem u dodavatele (>10 ks)
do týdne
| Cena s DPH / ks | 2 870 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 2 372 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 6500 Kč!
O produktu
Foto
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | CREAVIT |
|---|---|
| Šířka | 370 mm |
| Hloubka | 610 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Technologie splachování | Standard |
| Objem splachovací vody | 4 l / 6 l |
| Tvar | Klasik |
| Ostatní | Odpad zadní |
| Balení neobsahuje | WC sedátko, Kotvící sada |
| Hmotnost / ks | 19.6000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913951275 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Příslušenství k produktu

AKCE -8 %
FIXET WC sedátko, bílá
36 x 36PolypropylenobléAqualinebílá

AKCE -8 %
HELENA WC sedátko, bílá
39,2 x 39PolypropylenobléAqualinebílá

AKCE -8 %
SOFIA WC sedátko, Soft Close, Easy Take, bílá
37,6 x 37PolypropylenobléAqualinebílá

































































































































































































































































































