777 746 852Linka
Přímý kus dopojení k WC, délka 400mm, 110mm
Varianty tohoto produktu (celkem 4):220 KčWC, 150mm | 146 KčWC, 250mm | 154 Kč
Přímý dopojení k WC, délka 400mm, 110mm | 234 CZK
Excentrický odpadní | skladem u dodavatele (>10 ks)
skladem u dodavatele (>10 ks)
skladem u dodavatele (>10 ks)
skladem u dodavatele (>10 ks)
skladem u dodavatele (>10 ks)
do týdne
-12 % 265 CZK
| Cena s DPH / ks | 234 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 193 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Délka | 400 mm |
| Materiál | Plast |
| Průměr odpadu | 100 mm |
| Hmotnost / ks | 0.4200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913889691 |
| Taric | 39229000 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu

zdarma
GRANDE WC kombi XL, spodní/zadní odpad, bílá
42,5 x 42KeramikaklasikCREAVITbílá

zdarma
WALDORF WC kombi, spodní/zadní odpad, bílá-bronz
40 x 40KeramikaretroKerasanbíláWALDORF

zdarma
WALDORF WC kombi, spodní/zadní odpad, bílá-chrom
40 x 40KeramikaretroKerasanbíláWALDORF

WC kombi, dvojtlačítko 4,5/6l, zadní odpad, bílá
37 x 61KeramikaklasikCREAVITbílá




























































































































































































































































































