SOFIA WC sedátko, Soft Close, Easy Take, bílá
| Cena s DPH / ks | 727 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 601 CZK |
- Nastavitelné úchyty, které umožní sedátko přizpůsobit rozměrům mísy. Rozpínací pant je vhodný pro běžný otvor ve WC míse o Ø 14 mm
- Pro uchycení zespodu použijte šrouby ND-TS-01. K objednání samostatně.
- Pro uchycení na kapotované WC mísy použijte šrouby ND-TS-02. K objednání samostatně.
- Součástí balení jsou uchycovací šrouby s matkou.
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 37,6x43,4±2 cm |
| Šířka | 376 mm |
| Hloubka | 434 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Polypropylen |
| Tvar | Oblé |
| Ostatní | Soft Close (pomalé sklápění), Easy Take (odnímatelné sedátko) |
| Hmotnost / ks | 1.7200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913819759 |
| Taric | 39222000 |
| Záruka | 2 roky |
Polypropylen
Vyniká vysokou rázovou houževnatostí, je lehký, stabilní a s vysokou odolností. Je odolný teplotám do 100 °C a běžným prostředkům používaným v domácnosti, včetně organických kyselin, bělících prostředků na bázi chloru, alkoholu a olejů.
SoftClose
Pomocí hydraulického systému víko i sedátko pomalu dopadají na mísu. Pozvolné sklápění sedátka i víka zaručuje bezpečnost a zabraňuje poškození sedátka i WC mísy/urinálu.

Varianty tohoto produktu

Příslušenství k produktu





Ke stažení
- Dokumenty - 3D modely pro SOFIA WC sedátko, Soft Close, Easy Take, bílá (3ds)
- Dokumenty - 3D modely pro SOFIA WC sedátko, Soft Close, Easy Take, bílá (dwg)
- Dokumenty - 3D modely pro SOFIA WC sedátko, Soft Close, Easy Take, bílá (dxf)
- Dokumenty - Návod pro SOFIA WC sedátko, Soft Close, Easy Take, bílá (PDF)
- Technický list pro SOFIA WC sedátko, Soft Close, Easy Take, bílá




























































































































































































































































































