ADINA WC sedátko, Soft Close, Easy Take, bílá
| Cena s DPH / ks | 1 024 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 846 CZK |
- Pro uchycení na kapotované WC mísy použijte šrouby ND-TS-02. K objednání samostatně.
- Nerezové, nastavitelné úchyty, které umožní sedátko přizpůsobit rozměrům mísy.
- Součástí balení jsou uchycovací šrouby s matkou.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 37,6x45,6 cm |
| Šířka | 376 mm |
| Hloubka | 456 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Duroplast |
| Tvar | Oblé |
| Ostatní | Soft Close (pomalé sklápění), Easy Take (odnímatelné sedátko) |
| Hmotnost / ks | 2.3300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913825651 |
| Taric | 39222000 |
| Záruka | 2 roky |
Duroplast
Reaktoplasty (duroplasty) jsou zesíťované polymery, které vytvářejí prostorovou trojrozměrnou síť. Zesíťování nastává až při tvarování plastu vlivem tepla a tlaku, někdy působením katalyzátorů.
SoftClose
Pomocí hydraulického systému víko i sedátko pomalu dopadají na mísu. Pozvolné sklápění sedátka i víka zaručuje bezpečnost a zabraňuje poškození sedátka i WC mísy/urinálu.

Varianty tohoto produktu

Příslušenství k produktu


Ke stažení
- Dokumenty - 3D modely pro ADINA WC sedátko, Soft Close, Easy Take, bílá (3ds)
- Dokumenty - 3D modely pro ADINA WC sedátko, Soft Close, Easy Take, bílá (dwg)
- Dokumenty - 3D modely pro ADINA WC sedátko, Soft Close, Easy Take, bílá (dxf)
- Dokumenty - Návod pro ADINA WC sedátko, Soft Close, Easy Take, bílá (PDF)
- Technický list pro ADINA WC sedátko, Soft Close, Easy Take, bílá





























































































































































































































































































