777 746 852Linka
Hlavová sprcha, 200x350mm, ABS/černá mat
Výrobce: AqualineŠířka: 350 mmHloubka: 200 mmRozměr: 35 x 20 cmHmotnost: 1.2 kg/ksMateriál: Plast Tvar: hranaté Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (3 ks)
do týdne
-8 % 1 250 CZK
| Cena s DPH / ks | 1 150 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 951 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Šířka | 350 mm |
| Hloubka | 200 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | 1 cesta |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Ostatní | AntiCalc |
| Průtok (3 bar): Hlavová sprcha | 16.000 l/min |
| Hmotnost / ks | 1.2000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913885440 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
AntiCalc
Odolnost vůči usazování vodního kamene a snadné čištění.




























































































































































































































































































