Mýdlenka na sprchovou tyč 25mm, ABS/chrom
| Cena s DPH / ks | 82 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 68 CZK |
Tento produkt je pouze na poptávku, dostupnost a cena dopravy vám bude vypočítána po odeslání nezávazné poptávky.
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 145x30x100 mm |
| Šířka | 145 mm |
| Výška | 30 mm |
| Hloubka | 100 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Plast |
| Hmotnost / ks | 0.9670 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913948886 |
| Taric | 39229000 |
| Záruka | 2 roky |









































































































































































































































































