Mýdlenka na sprchovou tyč 25mm, plast
| Cena s DPH / ks | 65 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 54 CZK |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 155x40x125 mm |
| Šířka | 155 mm |
| Výška | 40 mm |
| Hloubka | 125 mm |
| Barva | Transparentní/Čirá |
| Materiál | Plast |
| Hmotnost / ks | 0.7800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913913907 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |












































































































































































































































































