777 746 852Linka
SIMPLE LINE WC štětka válcová, nerez lesk
Varianty tohoto produktu (celkem 2):276 Kč
válcová, nerez lesk | 269 CZK
s otvory, bílá | skladem u dodavatele (>50 ks)
skladem u dodavatele (>50 ks)
Výrobce: AqualineBarva: chromŠířka: 97 mmDélka: 97 mmVýška: 384 mmHloubka: 97 mmRozměr: 9,7 x 9,7 cmHmotnost: 0.46 kg/ksMateriál: Nerez Tvar: kruhové Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>50 ks)
do týdne
-27 % 369 CZK
| Cena s DPH / ks | 269 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 223 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 97x384 mm |
| Šířka | 97 mm |
| Výška | 384 mm |
| Hloubka | 97 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC štětka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.4600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913804359 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu

AKCE -8 %
SIMPLE LINE WC štětka válcová s otvory, bílá
10,3 x 10,3OcelkruhovéAqualinebílá

































































































































































































































































































