777 746 852Linka
SIMPLE LINE WC štětka válcová s otvory, bílá
Varianty tohoto produktu (celkem 4):290 KčSNOW na postavení, bílá/bambus | 410 Kčválcová, nerez lesk | 269 Kč
SIMPLE LINE válcová s otvory, bílá | 276 CZK
NICEA na postavení | skladem u dodavatele (>50 ks)
skladem u dodavatele (>10 ks)
skladem u dodavatele (6 ks)
skladem u dodavatele (>50 ks)
Výrobce: AqualineBarva: bíláŠířka: 103 mmDélka: 103 mmVýška: 384 mmHloubka: 103 mmRozměr: 10,3 x 10,3 cmHmotnost: 0.406 kg/ksMateriál: Ocel Tvar: kruhové Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>50 ks)
do týdne
-8 % 299 CZK
| Cena s DPH / ks | 276 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 228 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 103x384 mm |
| Průměr | 103 mm |
| Šířka | 103 mm |
| Výška | 384 mm |
| Hloubka | 103 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC štětka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.4060 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913855191 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu

AKCE -8 %
NICEA WC štětka na postavení, bílá
9,5 x 9,5OcelkruhovéAqualinebíláNICEA

AKCE -27 %
SIMPLE LINE WC štětka válcová, nerez lesk
9,7 x 9,7NerezkruhovéAqualinechrom

AKCE -8 %
SNOW WC štětka na postavení, bílá/bambus
9,1 x 9,1Bambus|PlastkruhovéAqualinebíláSNOW



















































































































































































































































































