SNOW WC štětka na postavení, bílá/bambus
| Cena s DPH / ks | 410 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 339 CZK |
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | SNOW |
| Rozměr | 91x375x91 mm |
| Průměr | 91 mm |
| Šířka | 91 mm |
| Výška | 375 mm |
| Hloubka | 91 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Bambus, Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC štětka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.3290 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913878640 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |
Série SNOW nabízí jednoduchý přírodní design. Skvěle doplní policové regály z bambusového dřeva.































































