777 746 852Linka
Universální výtokové ramínko k baterii, 300mm, typ-S, chrom
Varianty tohoto produktu (celkem 3):101 Kčk baterii, 350mm, typ-S | 138 Kč
k baterii, 300mm, typ-S | 128 CZK
k baterii, 177mm, typ-S | skladem u dodavatele (>50 ks)
skladem u dodavatele (>50 ks)
skladem u dodavatele (>50 ks)
Výrobce: AqualineBarva: chromDélka: 300 mmVýška: 134 mmHloubka: 300 mmHmotnost: 0.086 kg/ksMateriál: Mosaz Tvar: kulaté Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>50 ks)
do týdne
-8 % 139 CZK
| Cena s DPH / ks | 128 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 106 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Délka | 300 mm |
| Výška | 134 mm |
| Hloubka | 300 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kulaté |
| Instalace | K baterii |
| Hmotnost / ks | 0.0860 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913910203 |
| Taric | 84819000 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu

AKCE -8 %
AQUALINE 35 nástěnná baterie 3/4", rozteč 100mm, bez ramínka, chrom
10 x 5,5MosazkruhovéAqualinechromAQUALINE 35

AKCE -8 %
AQUALINE 35 nástěnná dřezová baterie 3/4", bez ramínka, chrom
15 x 6MosazkruhovéAqualinechromAQUALINE 35

AKCE -8 %
LOTTA nástěnná dřezová baterie 3/4", bez ramínka, chrom
MosazkruhovéAqualinechromLOTTA




























































































































































































































































































