Universální výtokové ramínko k baterii, 350mm, typ-S, chrom
| Cena s DPH / ks | 138 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 114 CZK |
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Délka | 350 mm |
| Výška | 134 mm |
| Hloubka | 350 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kulaté |
| Instalace | K baterii |
| Hmotnost / ks | 0.0980 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913910210 |
| Taric | 84819000 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu















































































































































































































































































