777 746 852Linka
Prodlužovací kus pro závěsné WC, prům. potrubí 90mm, délka 350mm
skladem u dodavatele (>50 ks)
do týdne
-12 % 319 CZK
| Cena s DPH / ks | 281 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 233 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Délka | 350 mm |
| Materiál | Plast |
| Průměr odpadu | 90 mm |
| Hmotnost / ks | 0.5600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913907210 |
| Taric | 39229000 |
| Záruka | 2 roky |




























































































































































































































































































