777 746 852Linka
WC dopojení - set pro závěsné WC, 250mm
Varianty tohoto produktu (celkem 2):413 Kč
WC, 250mm | 313 CZK
WC, 350mm | skladem u dodavatele (>100 ks)
skladem u dodavatele (>100 ks)
skladem u dodavatele (>100 ks)
do týdne
-12 % 355 CZK
| Cena s DPH / ks | 313 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 259 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Délka | 250 mm |
| Materiál | Plast |
| Průměr odpadu | 90 mm |
| Hmotnost / ks | 0.3900 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913907197 |
| Taric | 39229000 |
| Záruka | 2 roky |




























































































































































































































































































