777 746 852Linka
WC roztažitelné flexi dopojení, 210-330mm
Varianty tohoto produktu (celkem 2):193 Kč
dopojení, 210-330mm | 184 CZK
dopojení, 275-550mm | skladem u dodavatele (>100 ks)
skladem u dodavatele (>100 ks)
skladem u dodavatele (>100 ks)
do týdne
-12 % 209 CZK
| Cena s DPH / ks | 184 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 153 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Délka | 330 mm |
| Materiál | Plast |
| Průměr odpadu | 100 mm |
| Hmotnost / ks | 0.4800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913907166 |
| Taric | 39229000 |
| Záruka | 2 roky |



























































































































































































































































































