777 746 852Linka
WC roztažitelné flexi dopojení, 275-550mm
Varianty tohoto produktu (celkem 2):184 Kč
dopojení, 275-550mm | 193 CZK
dopojení, 210-330mm | skladem u dodavatele (>100 ks)
skladem u dodavatele (>100 ks)
skladem u dodavatele (>100 ks)
do týdne
-12 % 219 CZK
| Cena s DPH / ks | 193 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 160 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Ke stažení
- Materiál: polypropylen
- Délka: 245-530 mm
- Zesílená stěna, zvýšená tvarová a tepelná odolnost
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Délka | 550 mm |
| Materiál | Plast |
| Průměr odpadu | 100 mm |
| Hmotnost / ks | 0.5550 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913889738 |
| Taric | 39229000 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu

AKCE -8 %
ANTIK WC kombi retro, zadní odpad, bílá
48 x 48KeramikaretroAqualinebíláANTIK AQUALINE

AKCE -8 %
HYGIE WC kombi s umývátkem, spodní/zadní odpad, bílá
36,5 x 3,6KeramikaklasikAqualinebílá

AKCE -33 %
JOSE WC kombi, dvojtlačítko 3/6l, zadní odpad, bílá
38 x 38KeramikaklasikAqualinebílá

AKCE -14 %
KAIRO CLEANWASH WC kombi s bidet. sprškou, zadní odpad, bílá
36,3 x 36KeramikaklasikSaphobílá

AKCE -14 %
KAIRO WC kombi, zadní odpad, bílá
36,3 x 36KeramikaklasikSaphobílá

AKCE -8 %
RIGA WC kombi, dvojtlačítko 3/6l, zadní odpad, bílá
34,5 x 34KeramikaklasikAqualinebílá

AKCE -24 %
JUAN WC kombi, dvojtlačítko 3/6l, zadní odpad, bílá
35 x 35KeramikaklasikAqualinebílá






































































































































































































































































































