777 746 852Linka
LUCY dávkovač mýdla na postavení, 350 ml, keramika
Varianty tohoto produktu (celkem 3):469 KčVERBENA postavení | 203 Kč
LUCY postavení, 350 ml | 418 CZK
LUCREZIA postavení | skladem u dodavatele (6 ks)
skladem u dodavatele (4 ks)
skladem u dodavatele (>10 ks)
Výrobce: GedyBarva: bíláSérie: LUCYŠířka: 73 mmDélka: 73 mmVýška: 175 mmHloubka: 73 mmRozměr: 7,3 x 7,3 cmHmotnost: 0.346 kg/ksMateriál: Keramika Tvar: hranaté Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (6 ks)
do týdne
-14 % 485 CZK
| Cena s DPH / ks | 418 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 345 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | LUCY |
| Rozměr | 73x175x73 mm |
| Šířka | 73 mm |
| Výška | 175 mm |
| Hloubka | 73 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.3460 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341099667 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu

AKCE -14 %
LUCREZIA dávkovač mýdla na postavení, keramika
7 x 7KeramikahranatéGedybíláLUCREZIA

AKCE -14 %
VERBENA dávkovač mýdla na postavení, keramika
6,5 x 6,5KeramikahranatéGedybíláVERBENA
























































































































































































































































































