VERBENA dávkovač mýdla na postavení, keramika
| Cena s DPH / ks | 203 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 168 CZK |
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | VERBENA |
| Rozměr | 65x165x81 mm |
| Šířka | 65 mm |
| Výška | 165 mm |
| Hloubka | 81 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Na postavení |
| Objem dávkovače | 320 ml |
| Hmotnost / ks | 0.3210 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341097021 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |
Hranaté linie, decentní design a snadná údržba díky použitému materiálu - to je VERBENA.
Varianty tohoto produktu




















































































































































































































































































