PIRENEI držák ručníků 450mm, chrom
| Cena s DPH / ks | 1 368 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 1 131 CZK |
Tento produkt je pouze na poptávku, dostupnost a cena dopravy vám bude vypočítána po odeslání nezávazné poptávky.
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | PIRENEI |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 450x26x66 mm |
| Délka | 450 mm |
| Šířka | 450 mm |
| Výška | 26 mm |
| Hloubka | 66 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz, Slitina |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držák ručníků jednoramenný |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.7500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341301418 |
| Taric | 83025000 |
| Záruka | 10 let |
Snad inspirován pohledem na krásu Pyrenejí navrhl designér sérii doplňků PIRENEI. Masivní základna, kombinace přímých linií a zaoblených hran je spojením elegance a majestátnosti. Na výběr jsou doplňky v provedení v chromové, matné černé, matné bílé, gun metal, zlaté a matné zlaté variantě.
Varianty tohoto produktu



























































































































































































































































































