SAMOA držák ručníků 450mm, chrom
| Cena s DPH / ks | 1 798 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 1 486 CZK |
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | SAMOA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 450x20x65 mm |
| Délka | 450 mm |
| Šířka | 450 mm |
| Výška | 20 mm |
| Hloubka | 65 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Slitina |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držák ručníků jednoramenný |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.6360 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341293928 |
| Taric | 83025000 |
| Záruka | 10 let |
Nástěnné koupelnové doplňky řady SAMOA v nadčasovém designu jsou správnou volbou do moderní koupelny. Na výběr provedení v chromu a černé mat ve spojení s mléčným sklem.
Varianty tohoto produktu






















































































































































































































































































