SAMOA dávkovač mýdla 170 ml, mléčné sklo, chrom
| Cena s DPH / ks | 1 368 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 1 131 CZK |
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | SAMOA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 75x164x106 mm |
| Šířka | 75 mm |
| Výška | 164 mm |
| Hloubka | 106 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Sklo, Slitina |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Vrtání |
| Objem dávkovače | 170 ml |
| Hmotnost / ks | 0.5010 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341293980 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 10 let |
Nástěnné koupelnové doplňky řady SAMOA v nadčasovém designu jsou správnou volbou do moderní koupelny. Na výběr provedení v chromu a černé mat ve spojení s mléčným sklem.
Varianty tohoto produktu



Ke stažení
- Dokumenty - 3D modely pro SAMOA dávkovač mýdla 170 ml, mléčné sklo, chrom (3ds)
- Dokumenty - 3D modely pro SAMOA dávkovač mýdla 170 ml, mléčné sklo, chrom (dwg)
- Dokumenty - 3D modely pro SAMOA dávkovač mýdla 170 ml, mléčné sklo, chrom (dxf)
- Technický list pro SAMOA dávkovač mýdla 170 ml, mléčné sklo, chrom




















































































































































































































































































