FLORI dávkovač mýdla, 300ml, mléčné sklo, chrom
| Cena s DPH / ks | 1 712 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 1 415 CZK |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | FLORI |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 122x161x89 mm |
| Šířka | 122 mm |
| Výška | 161 mm |
| Hloubka | 89 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz, Sklo |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Vrtání |
| Objem dávkovače | 300 ml |
| Hmotnost / ks | 1.2740 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913870842 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 10 let |
Stejně jako květiny, tak i doplňky FLORI zaujmou svou krásou ve stylu Art deco. Jejich elegance a moderní vzhled jsou osvěžující a vlnité hrany jako by našly inspiraci ve slavném londýnském domě Florin Court. Jste-li navíc milovníky nejslavnějšího detektiva na světě, Hercula Poirota, rozhodně zvažte jejich pořízení. Není vyloučeno, že v jeho koupelně se nacházely podobné.
Varianty tohoto produktu





Ke stažení
- Dokumenty - 3D modely pro FLORI dávkovač mýdla, 300ml, mléčné sklo, chrom (3ds)
- Dokumenty - 3D modely pro FLORI dávkovač mýdla, 300ml, mléčné sklo, chrom (dwg)
- Dokumenty - 3D modely pro FLORI dávkovač mýdla, 300ml, mléčné sklo, chrom (dxf)
- Technický list pro FLORI dávkovač mýdla, 300ml, mléčné sklo, chrom



















































































































































































































































































