SISTEMA U keramické umyvadlo 55x38cm, bílá
| Cena s DPH / ks | 3 579 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 2 958 CZK |
Tento produkt je pouze na poptávku, dostupnost a cena dopravy vám bude vypočítána po odeslání nezávazné poptávky.
Vlastnosti
| Značka | ISVEA |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 55x38 cm |
| Šířka | 550 mm |
| Hloubka | 380 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 15.3800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8697687006764 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu


























































































































































































































































































