SOTT AQUA keramické umyvadlo závěsné/na desku, 51x50cm, bílá
| Cena s DPH / ks | 4 499 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 3 719 CZK |
Vlastnosti
| Značka | ISVEA |
|---|---|
| Série | SOTT AQUA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 50,7x13x50 cm |
| Šířka | 507 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 12.8000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8697687000694 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Designová umyvadla ze série SOTT AQUA vynikají tenkou hranou, která je moderním trendem ve světě keramiky. Umyvadlo lze pověsit na stěnu, postavit na desku nebo zapustit do desky.
Varianty tohoto produktu






Příslušenství k produktu
Ke stažení
- Dokumenty - 3D modely pro SOTT AQUA keramické umyvadlo závěsné/na desku, 51x50cm, bílá (3ds)
- Dokumenty - 3D modely pro SOTT AQUA keramické umyvadlo závěsné/na desku, 51x50cm, bílá (dwg)
- Dokumenty - 3D modely pro SOTT AQUA keramické umyvadlo závěsné/na desku, 51x50cm, bílá (dxf)
- Technický list pro SOTT AQUA keramické umyvadlo závěsné/na desku, 51x50cm, bílá




























































































































































































































































































