777 746 852Linka
COLORED dávkovač tekutého mýdla 550ml, ABS, Soft Touch, černá mat
Varianty tohoto produktu (celkem 2):423 Kč
COLORED dávkovač tekutého 550ml, ABS, Soft Touch, mat |
Dávkovač nástěnný 350ml | nedostupné
skladem u dodavatele (>100 ks)
Výrobce: MARPLASTSérie: COLOREDŠířka: 100 mmDélka: 100 mmVýška: 210 mmHloubka: 80 mmRozměr: 10 x 10 cmHmotnost: 0.481 kg/ksMateriál: Plast Tvar: hranaté Záruka: 24 měsíců
nedostupné
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Ke stažení
- Povrchová úprava "Soft touch", díky které je povrch příjemný na dotek
- Okénko pro kontrolu objemu mýdla
Vlastnosti
| Značka | MARPLAST |
|---|---|
| Série | COLORED |
| Rozměr | 100x210x80 mm |
| Šířka | 100 mm |
| Výška | 210 mm |
| Hloubka | 80 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Vrtání |
| Objem dávkovače | 550 ml |
| Hmotnost / ks | 0.4810 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8020090036767 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu

AKCE -8 %
Dávkovač mýdla nástěnný 350ml, černá
6,3 x 6,3PlastkruhovéAqualine

































































































































































































































































































